Ekonomi

Emekli maaşını taşıyana 1000 lira, Kuveyt Türk duyurdu…

Emekliler Kuveyt Türk’ten emeklilik taşıma paketi aldı. Hazırlanan pakette emekliler için ilginç avantajlar yer alıyor. Hem Kuveyt Türk’ten emekli maaşı alan eski müşteriler hem de yeni başvuranlar yararlanabilecek fırsatlar arasında 1000 TL’ye varan promosyonun yanı sıra 7 gün 24 saat tüm ATM’lerden emekli maaşlarına ulaşma imkanı bulunmaktadır. …

EMEKLİLİK TAŞIMA PAKETİ OLANAKLARI

Türkiye’nin önde gelen kitlesel fonlama kuruluşlarından biri olan Kuveyt Türk, emeklilere cazip avantajlar içeren emeklilik taşıma paketi hazırladı. Bu paket ile SGK emeklilik ödemesini (Emekli Fon, SGK, Bağ-Kur) Kuveyt Türk üzerinden alan ve yenisini talep eden tüm müşterilere kitle fonlaması ilkelerine uygun olarak promosyon ödemesi yapılacaktır. Bu içerikte,

1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlar için 750 TL,

1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlar için 875 TL,

2.500 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Kuveyt Türk ATM’lerinden ve diğer tüm bankaların ATM’lerinden 7 gün 24 saat maaşlarına kolayca ulaşabilen müşteriler, anlaşmalı ATM’lerden de ayda 2 kez işlem başına 2.000 TL ücretsiz para çekebilecek.

EMEKLİLER İÇİN ÖZEL DANIŞMA HATTI

Kuveyt Türk’ün emeklilere sunduğu hizmetlerden biri olan Sağlam Kart, banka müşterilerine de alışverişlerinde kolaylık ve karlılık sunuyor.

Sağlam Kart’ta yıllık kart ücreti yoktur ve yıl sonuna kadar yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL Altın Puan verilmektedir. Ayrıca Sağlam kart ile yapılan sağlık ve eğitim harcamalarında faizsiz 5 taksit kolaylığından yararlanabilmektedir.

Aynı zamanda dijital kanallardan yapılan havale (banka havalesi ve EFT) işlemlerinde herhangi bir ücret alınmazken, maaş hesabına veya müşteriye özel ayrıcalıklar sunan Sağlam Kart’a herhangi bir komisyon ödemeden faturalandırma talimatları kolaylıkla verilebilir, faturaların otomatik ve zamanında ödenmesini sağlamak.

Tüm bunlara ek olarak Kuveyt Türk, emekli müşterilerine müşteri temsilcisine doğrudan bağlantı sağlayan “0262 723 49 19-Emekli Danışma Hattı” hizmetini sunmaktadır. Kuveyt Türk’ün sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen emeklilerin emekli maaşlarını e-Devlet veya tüm Kuveyt Türk acenteleri üzerinden ödemeleri yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu