Ekonomi

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya ve Şehir Konakları ile sektörde öncülerden biri olmaya devam ediyor

Anahtar teslimi Ağustos 2019’da teslim edildi Yapi Üzerinde Lavanta Gittikçe önemi artan ve insanı doğadan uzaklaştıran ev kavramının çok ötesine geçiyor. 7/24 doğa ile iç içe olmanız için tasarlanan mimari yapısı ile hayatınızın her gününe huzur katar.Doğanın huzuru ve lavanta kokusu ile, farklı yükseklikteki az katlı, kolay giyilen bina tasarımları ile huzur verir. gözler. Yapi Üzerinde Lavanta Eşsiz bir yaşam alanı vaat ediyor.

SUR YAPI ŞEHİR KONAKLARI’NDA BENZERSİZ BİR DENEYİM YAŞAYABİLİRSİNİZ

Aralık 2020’de teslim edildi Sur Yapı şehrinin malikaneleri, Tasarım ve geliştirme projesi ile yaşam alanları için benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Proje ile ilgili detaylı bilgileri “sehirkonaklari.com.tr” adresini ziyaret ederek görebilirsiniz.

Birçok konuda olduğu gibi konut projelerinde de öncü olmaya devam etmektedir. İlk etabı Kasım 2017’de alınan ve ilk anahtar teslimi Haziran 2020’de gerçekleştirilen Sur Yapı Antalya projesi, akıllı şehir ve kentsel dönüşüm modeli işlevleriyle sadece ülkemizde değil tüm dünyada örnek oldu. . uygulandı. Böylece Yapı Hakkında Markası adını duyurmaya devam ederken, inşaat sektörünün gelişimi için değerli ve önemli işler sunmaya devam ediyor. Daha fazla ayrıntı içinsuryapiantalya.com.tradresini ziyaret edebilirsiniz.

YAPI GÜVENCESİ VE TAPU TESLİMATI İLE ANTALYA’DA PAYLAŞILAN ZAMAN SİZİ BEKLİYOR

Antalya’da 4 mevsim tatil yaşayacağınız Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesi sizleri bekliyor. Sur Yapı sigortası ve tapu teslimi ile geleceğiniz güvende. Satış öncesi avantajlardan yararlanmak içintatilelevleriantalya.suryapi.com.tr Adresi ziyaret edebilir veya “444 3770” numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yap Antalya’da tatil evleri devre mülk Proje sayesinde Antalya’da dört mevsimi rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Sur Yapı’nın misyonu, gelecekte insanlar için ideal yaşam alanları sağlamak ve içinde yaşadığımız topluma sadece inşa edilmiş yapılar değil, aynı zamanda kalıcı değerler katmaktır. Her projesinde ilerlemeye devam ediyor, bu misyonla tutarlı olarak daima en iyisini arıyor.

Görüntüle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu