Gündem

1 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Crazy Number Loto kazanmaya devam ediyor. 1 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango TV’nin Youtube kanalında canlı olarak gerçekleşti. Çekilişin ardından bu akşamki kazanan numaralar açıklandı.

İşte 1 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı…

Bu gece kazanan şanslı numaralar 77-78-90-60-9-72-20 (Joker) idi. Süperstar numarası 77 idi.

ÇİZİMLERİN SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇILGIN LOTTO NASIL OYNANIR?

Crazy Number Lotto, 1’den 90’a kadar 6 sayı seçerek sütunlar oluşturmaya dayalı bir oyundur. Sütunlarınızda en az 2 en fazla 6 sayı biliyorsanız, farklı bonus miktarları kazanabilirsiniz.

Crazy Numeral oynamak için www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasında bir profil oluşturabilir ve çevrimiçi kupon doldurabilirsiniz. Ayrıca oyunu Milli Piyango bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponu oluşturarak da oynayabilirsiniz.

Her çekiliş için küredeki 90 sayıdan 6 sayı + 1 sayı (Joker) çekilir. Joker olarak çekilen 6 numaradan sonra 1 numara çekilir. Bu sayı bir kenara bırakılır ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı, oynadığınız sütuna ve kaç spin bildiğinize bağlıdır:

İlk kategori, “6 bilir”, kazanan kombinasyonun 6 sayısının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilen herkes ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilir”, kazanan kombinasyonun 5 sayısının doğru tahmin edildiği ve 6. hanenin “Joker” sayısına eşit olduğu kombinasyondur.

Üçüncü kategori olan “5 bilir”, kazanan kombinasyonun 5 sayısının doğru tahmin edildiği ancak 6. sayının “Joker” sayısından farklı olduğu kombinasyonlara karşılık gelir. Dördüncü kategori olan “4-biliyorum”, kazanan kombinasyonun 4 sayısının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori, “3 bilir”, kazanan kombinasyonun 3 sayısının doğru tahmin edildiği kombinasyonlara karşılık gelir.

Altıncı kategori, “2-bil”, kazanan kombinasyonun 2 sayısının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu