Gündem

12 Eylül 2021 Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar olmak üzere haftada 3 gün çekim yapılmaktadır.

Süper Loto oynamanın kuralları nelerdir?

1’den 60’a kadar 6 sayıyı bilmeye dayalı bir oyun olan Süper Loto’da en az 2 en fazla 6 sayı doğru tahmin edilerek farklı bonus miktarları kazanılır. Kazanma oranı, oynanan sütun sayısına ve bilinen sayılara bağlı olarak değişir. Oyuncular sütunları kendileri doldurabilir veya sayıları doğrudan krupiyeye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalde rastgele bir sayı seçerek Süper Loto oynayabilirler. 18 yaşını doldurmuş herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı 3 TL’dir. Oyunun kuralları ile ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm baskılar canlı yayınlanıyor!

Son teknolojiler kullanılarak oluşturulan teknik altyapı sayesinde Şisal Şans’ın noter huzurunda yaptığı çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm piyango süreçleri “Dünya Piyango Birliği” standartlarına ve kurallarına uygun olarak düzenlenmekte ve şeffaflığa en yüksek öncelik verilmektedir.

Dünya Piyango Birliği tarafından sertifikalandırılmış ve en yeni piyango makinesi teknolojisi ile kurulan CHANCE CENTER adlı piyango stüdyosunda yapılan çekilişler, www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak yayınlanır ve isteyen herkes çekilişe katılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu