Gündem

2022 Millî Piyango çekilişleri başladı! Yılbaşı özel çekiliş sonuçlar Posta’da…

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen yılbaşına özel çekiliş sonuçları her zaman Posta.com.tr’de paylaşılacak. Milli Piyango TV’nin YouTube kanalından canlı yayınlanacak yeni yıl 2022 çekilişi ile binlerce vatandaş hatırı sayılır miktarda ikramiyeyi cebine koyacak. İçlerinden biri veya birkaçı yeni yıla milyoner olarak girecek. Saat 17.00’de başlayan çekiliş 4 bölüm halinde yapılacak. Çekilişlerden sonra milli piyangonun tam listesi, amortisman sonuçları, büyük ödülü kazananların sayısı ve çekilişin diğer tüm sonuçları, milli piyango idaresinin resmi internet sitesinde ve posta yoluyla yayınlanacaktır. .com.tr.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ BAŞLADI

Milli Piyango 17.00’de başlayan çekiliş, 18.30, 20.30 ve 23.00’teki çekilişlerle devam edecek. Büyük ikramiye olan 120 milyon TL’lik piyango saat 23:00’te başlayacak.

Çekiliş programı aşağıdaki gibidir:

  • 17:00: 12.000 Türk lirası – 12 milyon Türk lirası kazanan numaralar çekilişi
  • 18:30 : 6,000 Türk Lirası kazanan numaralar için ödül çekilişi
  • 20:30: 240 TL – 2 bin TL kazanan numaralara ödül çekilişi
  • 23:00 : 120 milyon lira ve amortisman çekilişi

MİLLİ PİYANO KURALLARI NELERDİR?

Milli piyango bileti çeşitleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Alınan ve kazanılan bilet tam bilet ise bonusun tamamı, yarım bilet ise yarısı, çeyrek bilet ise dörtte biri kazanılır.

Çekilişlerde kazanan kategoriler farklılık göstermekte olup, milli piyangoda iki özel kategori bulunmaktadır. Amortisman, kazanan son kategoridir. İlki 0-4’ten ikincisi 5-9’dan olmak üzere iki sayı çekilir. Son hanesi bu iki haneden biri olan senetler amortisman priminden yararlanır.

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her hanesindeki sayıya göre değişen ikramiyedir. Oyunun kuralları ile ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/milli-piyango-oyun-kurallari adresinden ulaşabilirsiniz.

TÜM HAYALLER YAŞIYOR

Son teknoloji kullanılarak oluşturulan Şisal Şans teknik altyapısı ile tüm çizimler noter huzurunda yapılmakta ve canlı yayınlanmaktadır. Dünya Piyango Birliği (WLA) tarafından verilen WLA-SCS:2020 (Seviye 2) güvenlik kontrol standardı sertifikasına ve TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip, l Kurum şeffaflığı en yüksek önceliği olarak görmektedir.

Dünya Piyango Birliği üyesi firma tarafından üretilen yeni piyango makinelerinin en son teknolojisi ile kurulan CHANCE CENTER adlı piyango stüdyosunda noter huzurunda düzenlenen çekiliş, www.millipiyangoonline .com adresinden canlı yayınlanıyor ve Milli Piyango TV Youtube kanalında.

MİLLİ PİYANO BİLET TALEP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu