Gündem

29 Aralık 2021 Şans Topu çekiliş sonuçları

Şans Topu kazanmaya devam ediyor. Şans Topu çekilişi Milli Piyango TV’nin Youtube kanalında canlı olarak gerçekleşti. Çekilişin ardından bu akşamki kazanan numaralar açıklandı.

İşte 29 Aralık 2021 Lucky Ball sonuçları ve Lucky Ball sorgulama ekranı…

Bu gecenin şanslı kazanan numaraları 6-13-21-29-33-9 (Joker) oldu.

ÇİZİMLERİN SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Şanslı Top oyununun kuralları nelerdir?

Şans Topu (5 + 1) oyunu, iki farklı sayı kümesinden belirli sayıda sayının seçilmesine dayanmaktadır. Üst kısım 1 ila 34 basamaktan ve alt kısım 1 ila 14 basamaktan oluşur.

Oyuncular üst bölümde 5, alt bölümde 1 numara seçerek oyuna katılabilirler.

Şanslı Top, bonus grupları, (5 + 1), (5), (4 + 1), (4), (3 + 1), (3), (2 + 1), (1 + 1) ve yenisi kategori (0 + 1) olarak listelenir. Kayıp Şans Topu oyununda oyuncular artık alt kısımda 1 sayısını bilseler de üst kısımda bilmeseler de kazanmıyorlar.

Oyuncular sütunları kendileri doldurabilecekleri gibi sayıları doğrudan krupiyeye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalde rastgele bir sayı seçerek de doldurabilirler. 18 yaş üstü herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her sütunun fiyatı 2 TL’dir. Oyunun kuralları ile ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm baskılar canlı yayınlanıyor!

Son teknolojiler kullanılarak oluşturulan teknik altyapı sayesinde Şisal Şans’ın noter huzurunda yaptığı çizimler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm piyango süreçleri “Dünya Piyango Birliği” standartlarına ve kurallarına uygun olarak düzenlenmekte ve şeffaflığa en yüksek öncelik verilmektedir.

En son teknolojik piyango makineleri ile kurulmuş, Dünya Piyango Birliği tarafından sertifikalandırılmış CHANCE CENTER adlı piyango stüdyosunda yapılan çekilişler, www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak yayınlanmakta ve dileyen herkes çekilişe katılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu