Gündem

30 Aralık 2021 Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto kazanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlandı. Çekilişin ardından bu akşamki kazanan numaralar açıklandı.

İşte 30 Aralık 2021 Süper Loto sonuçları ve Süper Loto anket ekranı…

Bu gecenin şanslı numaraları 6-11-33-35-47-58 idi.

ÇİZİMLERİN SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kuralları nelerdir?

1’den 60’a kadar 6 sayıyı bilmeye dayalı bir oyun olan Süper Loto’da en az 2 en fazla 6 sayı doğru tahmin edilerek farklı bonus miktarları kazanılır. Kazanma oranı, oynanan sütun sayısına ve bilinen sayılara göre değişir. Oyuncular sütunları kendileri doldurabilir veya sayıları doğrudan krupiyeye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalde rastgele bir sayı seçerek Süper Loto oynayabilir. 18 yaşını doldurmuş herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı 3 TL’dir. Oyunun kuralları ile ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm baskılar canlı yayınlanıyor!

Son teknolojiler kullanılarak oluşturulan teknik altyapı sayesinde Şisal Şans’ın noter huzurunda yaptığı çizimler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm piyango süreçleri “Dünya Piyango Birliği” standartlarına ve kurallarına uygun olarak düzenlenmekte ve şeffaflığa en yüksek öncelik verilmektedir.

Yeni piyango makinelerinin en son teknolojisi ile kurulmuş, Dünya Piyango Birliği tarafından sertifikalandırılmış CHANCE CENTER adlı piyango stüdyosunda yapılan çekilişler https://www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak yayınlanmakta ve dileyen herkes çekilişe katılabilmektedir. .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu