Gündem

Aşı karşıtlığı için dikkat çeken açıklama! ‘Cinayete teşebbüs’

Yaklaşık 430 bin nüfusa sahip Aksaray’da, 1-7 Ocak haftasındaki virüsüna göre vaka sayıları, 100 binde 99.52 kayıtlara geçti. Bu rakamlar, 8-14 Ocak’taki haritada ise 100 binde 193.61 oldu. Kentte aşılama oranı da yüzde 73.3’ten 73.5’e aşı gibi Aksaray, yine de Anadolu’nun en azlama aracı kenti oldu.

Aksaray Wing Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Şenol Wing Hekimleri Derneği, Dr. Şenol Wing Hekimleri Derneği, “‘Omicron’ dediğimiz türtan sonra vakaların artacağını duk. Wing hekimleri ve sağlıkları bunu çok Gayret ediyoruz. 99 Artik ASI karşıtlığını ‘cinayete eğitim’ olarak görün. Bugün gebeler ile annelerde, eğitimler sistemi daha kapsamlı bir süreç için asi da NEO kazanıyor.

‘HİÇ AŞI OLMAMIŞLARI GÖRÜNCE ŞAŞIRIYORUZ’

Kentte hiç ASI olmayanların da açıkça ifade eden Dr.nları ata gördüklerinde çok hayret ediyorum. Asi olmayan öğrencilere durumu anlatılmaya çalışılacaktır. Birinci SARTIN ASI SARTIN ise maske ile olduğunu. ?’ Bizde hayret ediyoruz. Yakın zamanda bir hastamız aşılmaz için vefat, çok üzüldük” dedi.

Dr. Atakan, CABA’yı sarfetmeyecek şekilde “Bu çok büyütülecek bir durum Tüm enerjimizi satın alınmış;. Nasıl bu ASI kadar değerlidir, diye seven arkadaşlarına gece. Artık Aşı Karşıtlığını ‘Cinayete Teebbüs’ Olarak Görüyorum VE BU DERECE NET KONUşUYORUM.BU ÖLEN INSANLARIN VEBALINI KIMSE Taşıyama “Diye Konuştu.

DHA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu