Gündem

Bakanlığın Yılmaz Güney’i andığı paylaşım olay oldu! ‘Çirkin kral’ tarışması

Önceki gün efsanevi sinema sanatçısı Yılmaz Güney’in 37. ölüm yıldönümüydü. Sanatçının Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın resmi Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafla, “Sinemamızın oyuncu, senarist, yönetmen ve yazarı ‘Çirkin Kral’ lakaplı Yılmaz Güney’i ölüm yıl dönümünde rahmetle anıyoruz.Afyonkarahisar Partisi Milletvekili Ali Özkaya da Twitter’dan bakanlığı eleştirdi. “Yanlış…!!!” ifadesini kullandı. Eylemler kapsamında vatandaşlardan çok sayıda olumlu ve olumsuz yorum geldi.

BUSH OLMAYAN DANISKA

Yusuf isimli bir hesap şunları yazdı: “. Sizin gibilerin varlığı devletin geleceğinin teminatıdır, teşekkür ederiz” dedi ve destek verdi Özkaya. Mehmet Kaplan adında bir vatandaş şunları söyledi:Hah, çok yanlış. Sokağın karşısındaki mahallede şirin görünmeyi bırakalım. Dimyata pilavına gittiğimizde evde bulgur yaparız. İzzet Kurt ise “Umarım bu hatayı yapan kişiye yanlış söylersiniz. saçmalık yoğunluğu», değerlendirdi.

BUNUN YANLIŞI NE

Özkaya ile bakanlığın paylaşımını savunan Metin isimli bir hesap paylaşıldı. ” Sorun nedir ? “Ve Barış Özmen isimli bir vatandaş, “Sorun ne? soruyu sor. “Baba Eray” isimli kullanıcı da bakanlığın tepkilerine şu yanıtı verdi: “Herkese sarılıyordunuz. Bakanlık doğru olanı yaptı. diye cevap verdi. Turan Tekiner, şunları kaydetti:Yılmaz Güney dünyaya mal olmuş bir sanatçı. Onu itibarsızlaştırmaya çalışarak aslında kendi itibarınızı kaybediyorsunuz. Yılmaz Güney ölümsüzdür” değerlendirmesini yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu