Gündem

Çifte cinayetin şüphelisi öğretmen tutuklandı! Sır perdesi aralandı…

Olay, cumartesi günü saat 15.30 sıralarında Beşyol Meydanı’ndaki Defterdarlık Caddesi’nde meydana geldi. Otomobilde isimleri ve silahla vurulmuş biri hakkında söylendiğine göre polis sevk edildi. Zeynep Cansız Şena’ya ait olduğu gibi, yaklaşık 30 metre mesafede bulunan araçtaki cansız Şena’dır. Zeynep Şengüler’in kaldırıldığı tarihten itibaren kaybetmek.

Polis, çevrede güvenlik tedbirlerini alırken, deneyisi olan Zeynep Şengüler’in eşiyle yakın yerde ile yakalayarak olay yerinde yakınlarda ile yakalayabilir. Zeynep Şengüler ile Veysel Coşkun’un cenazeleri otopsi işlemleri için Van Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Otopsi işlemleri tamamlanan Veysel Coşkun’un cenazesi Tuşba’nın ilçesine Bağlı Köyrüköy Mahallesi’nde, Zeynep Şengüler’in cenazesi ise Bitlis’in Hizan’da öldürüleceği anlaşıldı.

Gözaltına alınan Mehmet Veysi Şengüler, emniyetteki sevkn tarafından dün adliyeye alındı. Şengüler, Van Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce ‘tasarlanarak adam öldürmek’ suçundan tutuklandı. Şengüler, emniyetteki ifadesinde “Uzun zamanda kullanım için plan yaptım. Ruhsatsız silah aldım.

DHA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu