Gündem

Emekli albay maaşı ne kadar? Müge Anlı’daki Albay Mustafa Kaya kimdir? Albay emeklisi maaşları

Müge Anlı’da Albay Mustafa Kaya ile ilgili gelişmeler, gösteriyi izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Seyhan Kaya, 25 yıldır eşi Albay Mustafa Kaya’yı 3 yıldır görmediğini belirterek, yengesi tarafından eşinin parası nedeniyle gözaltına alındığını iddia ediyor. İşte emekli albay maaşları ve Albay Mustafa Kaya davasındaki son gelişmeler…

Albay MUSTAFA KAYA KİMDİR?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert’in programının ardından Albay Mustafa Kaya gündeme geldi. Albay Mustafa Kaya’nın 25 yıllık eşi Seyhan Kaya, Müge Anlı ile görüşerek emekli albay olan eşini üç yıldır görmediğini söyledi.

Seyhan Kaya, Müge Anlı’nın programında baldızı ve eşinin ilk eşinin kızına ağır suçlamalarda bulunurken, yengesine “hırsız, dolandırıcı, dolandırıcı” diyerek, “Kocamı kaçırdılar” dedi. çünkü iyi bir mali geliri vardı.”

Seyhan Kaya, “Benim yengem kara bir yılandır. Ormanda yiyip içmek için değil inşa ettiğimiz dairemizi satmak istiyorlar. Daha önce de müvekkil almışlar ama tapuyu işleyen memur eşimin durumunu fark etmemiş ve onu onaylamamış.”

ALBAY MUSTAFA KAYA BULDU MI?

Programda Mustafa Kaya’nın ilk eşi olan kızıyla birlikte olduğu ve canlı yayına telefonla katıldığı belirtildi.

KOLEJDEN EMEKLİLİK ÜZERİNDEKİ MAAŞ NE KADARDIR?

Emekli albay maaşları kıdem, rütbe, hizmet yılı, çalışılan bölge, medeni durum ve çalışan sayısına göre farklılık göstermekle birlikte 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu