Gündem

Eşini vurup intihara kalkıştı! Korkunç olayın ardındaki kripto para gerçeği

Olay, dün saat 09.00 sıralarında Seyhan İlçesi Yeşilyurt Mahallesi’nde müstakil bir evde meydana geldi. Minibüs şoförlüğü yapan Yunus Emre Uyaner ile 7 yıllık eşi Melike Yağmur Uyaner arasında tartışma çıkar. Tartışma sırasında Yunus Emre Uyaner evden tabancayı alarak karısını vurdu. Kafasından yaralanan Melike Yağmur Uyaner kanlar içinde yere yığıldı. Eve dönen Hakan Uyaner, oğlunun silahını almaya çalıştı. Ancak Yunus Emre Uyaner babasına “Seni de vururum” deyince silahı başına dayadı ve tetiği çekti.

2 ay önce ikiz bebekleri oldu

Hakan Uyaner’in tavsiyesi üzerine polis ve sağlık ekipleri adrese sevk edildi. Gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahale yapılan yaralılar, ambulansla Seyhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ameliyat olan çiftten Melike Yağmur Uyaner dün gece tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Melike Yağmur Uyaner’in 2 ay önce bir kız bebek dünyaya getirdiği ve olay sırasında çiftin 3 çocuğunun evde olduğu belirtildi.

ölüm tehdidi

Hayatı tehlikede olan Yunus Emre Uyaner’in yaklaşık 2 ay önce girdiği kripto para borsasında 400.000 TL kaybettiği ve bu nedenle depresyona girdiği ortaya çıktı. Uyaner’in psikolojik tedavi gördüğü, ailesi ve eşiyle sık sık tartıştığı iddia edildi. Uyaner’in olaydan önceki gece başka bir evde kaldığı ve eşini ölümle tehdit ettiği de iddia edildi.

verilen

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu