Gündem

Geleneksel Milli Piyango yılbaşı çekilişi Kanal D ekranlarında!

Oyun tutkunlarının merakla beklediği Milli Piyango’ya özel yılbaşı çekilişine sayılı günler kaldı. Milli Piyango Yılbaşı özel ikramiye çekilişi, 31 Aralık akşamı saat 23:00’te Kanal D’de seyirciyle buluşacak. Şans Merkezi’nden canlı yayınlanacak büyük ikramiye çekilişi ile Milli Piyango Yılbaşı çekilişinde kazanılan en yüksek ikramiye olan 120 milyon TL sahibini bulacak!

Oyun tutkunları, 31 Aralık 16:30’a kadar www.millipiyangoonline.com, Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması ve kiosk üzerinden online olarak, mobil bayilerden ve sabit hat bayilerinden dijital bilet olarak Yılbaşı biletleri satın alabilecekler. Yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık günü saat 17.00’de bilet satışları bittikten sonra millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV’nin Youtube kanalından canlı yayınlanacak. 120 milyon TL’lik ikramiye ve amortisman çekilişi, saat 23:00’te Kanal D ekranlarından canlı yayınlanacak.

MİLLİ PİYANO İNTERNET SİTESİNDEKİ SONUÇLAR

Milli Piyango Yılbaşı çekilişi, büyük ikramiye bileti satılana kadar devam edecek. Çekiliş sonucu 31 Aralık 2021 gecesi Milli Piyango Online’da (www.millipiyangoonline.com) açıklanacak. Oyun meraklıları, amortisman sonuçları da dahil olmak üzere biletlerinde herhangi bir bonus olup olmadığını kolayca öğrenebilecekler.

Çekiliş yayın programı millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanacaktır.

17:00 1. bölüm / 12.000 TL – kazanan ikramiye numaraları 12.000.000 TL

18:30 2. bölüm / 6.000 TL’lik büyük ikramiyenin kazanan numaraları

20:30 3. bölüm / 240 TL-2.000 TL bonus kazanan numaralar

23:00 4. Bölüm / 120.000.000 TL amortisman ve ikramiye kazanan numaralar

Milli Piyango Çekiliş Kuralları Nelerdir?

Milli piyango bileti çeşitleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Satın alınan ve kazanılan bilet tam bilet ise ödülün tamamı, yarım bilet ise yarısı, çeyrek bilet ise dörtte biri kazanılır.

Çekilişlerde kazanan kategoriler farklılık göstermekte olup, milli piyangoda iki özel kategori bulunmaktadır. Amortisman, kazanan son kategoridir. İlki 0-4’ten ikincisi 5-9’dan olmak üzere iki sayı çekilir. Son hanesi bu iki haneden biri olan senetler amortisman priminden yararlanır.

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her hanesindeki sayıya göre değişen ikramiyedir. Oyunun kuralları hakkında detaylı bilgi https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/milli-piyango-oyun-kurallari adresinden erişilebilir.

Tüm baskılar canlı yayınlanıyor

Tüm çekilişler, Şisal Şans’ın son teknoloji kullanılarak oluşturulmuş teknik altyapısı ile noter huzurunda düzenleniyor ve canlı yayınlanıyor. WLA-SCS: 2020 (Seviye 2) Dünya Piyango Birliği (WLA) tarafından ödüllendirildi Güvenlik kontrol standart belgesine ve TS ISO/IEC 27001:2013 bilgi güvenliği yönetim sistemi belgesine sahip kurumşeffaflığa en yüksek önceliği verir.

Dünya Piyango Birliği üyesi firma tarafından üretilen yeni piyango makinelerinin en son teknolojisi ile kurulan CHANCE CENTER adlı piyango stüdyosunda noter huzurunda düzenlenen çekiliş, www.millipiyangoonline .com adresinden canlı yayınlanıyor ve Milli Piyango TV Youtube kanalında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu