Gündem

Görüntüler dehşete düşürmüştü! O çocuğun annesi konuştu…

Başakşehir Kayaşehir’de 15 katlı bir sitenin 7. katındaki bir apartmanın pencere pervazına oturan 2 yaşındaki erkek çocuğu komşuları tarafından görüldü. Görüntülerin ardından şokta olduğunu söyleyen anne o anları anlattı.

Anne, “En büyük kızım okuldaydı, onu okuldan almaya gittim. Çocuğumu anneme bıraktım. Rüzgar yüzünden pencere açıktı. Annem de yaşlı olduğu için uyuyakaldı. Şu an bile korkunç durumdayım. En büyük kızımı okula götürdüğümde hemen yukarı çıktım. Kızım zaten aşağıdaydı. “dedi.

“ÇOK DİKKATLİ İZLEDİM AMA ŞİMDİ OLMALI”

Tüm ailelerin çok dikkatli olması gerektiğini söyleyen anne, “Normalde kapıyı kilitlerim. Camiyi kapatıyorum. Dikkatliyim, ama şimdi olması gerekiyor. Bu saatten sonra artık kızımı yanımda bırakmayacağım. Hala titriyorum. Dünden beri hayatta değilmişim gibi hissediyorum. Bebeğim ikinci kez dünyaya gelmiş gibi hissediyorum. “Bu olayı yaşamadan önce temkinli bir anneydim” dedi. Anne, “Bu gece pencerelere çocuk emniyeti taktıracağım. Normalde birileri her zaman kızların yanında dururdu. Artık evdeyken bile çocuğumun güvenliği kapalı olacak.

“KAPILAR DA KİLİTLİ OLDUĞUNDAN KİMSE GİRMEZ”

Aynı sitede oturan Ayda Nur, “Bütün olayı baştan sona izledim. Hatta filme aldım. Çocuğun girmesi bile çok tehlikeliydi. Hatta oyuncağını pencereden çıkardı. Pencerenin yanında oyuncağıyla oynuyordu. Kapılar kilitli olduğu için kimse giremedi.

Esma MURAT – Feridun Açıkgöz / DHA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu