Gündem

GSB kura çekimleri canlı izlenecek mi? Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi/personel alımı kura çekimi ne zaman, saat kaçta?

Bakanlığın GSB çekilişleri için belirlediği tarihe gelindi. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Keçiören Taha Akgül spor salonunda (Esertepe Mahallesi, Şehit Mustafa Ercurez Cad. Keçiören / ANKARA) yapılacak. Peki Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi/personel işe alım kura çekimi ne zaman ve ne zaman yapılacak? GSB çekilişleri canlı izlenecek mi?

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI İŞÇİ / PERSONEL ALINMASI KURA ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN, NE ZAMAN YAPILMAKTADIR?

GSB çekilişi 15 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 10:00’da noter huzurunda yapılacaktır.

GSB ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Çekiliş sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz açıklanmadı. Noter huzurunda yapılacak kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar, başvurdukları meslek için gerekli şartları sağladıklarına ilişkin belgeleri daha sonra bildirilecek tarihlerde elden teslim edeceklerdir. Personelin başvurduğu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü.

Kura çekildikten sonra sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, bakanlığımız tarafından belirlenen tarihlerde sözlü sınava sunulacaktır.

GSB HANGİ PERSONEL VE ​​ŞEHİRLERDE işe alınacak?

GSB tarafından yapılan açıklamaya göre, adayların en az ortaöğretim diplomasına (lise veya dengi) sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca hem erkek hem de kadın adaylardan personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu