Gündem

Milli Piyango’da büyük ikramiyeye saatler kaldı!

Milli Piyango geleneği olan Yılbaşı Özel Piyangosu için geri sayım başladı. Milli Piyango Yılbaşı çekilişine saatler kala biletlere ilgi yoğunlaştı. Büyük ikramiyeyi kazanmak isteyen vatandaşlar gişeye giderken biletlerin satıldığı mahallelerde yoğunluk yaşandı. Yılbaşı çekilişi ikramiyesi 120 milyon TL olacak.

Bugün, ikramiye şanslı kazananını bulacak. Bugün o şanslılardan olmak isteyenler Milli Piyango bayileri önünde bilet almak için sıraya giriyor. CNN Türk muhabiri Sema Akbulut, Eminönü’nde biletlerin satıldığı yerde vatandaşlara mikrofon verdi. Akbulut, bilet kuyruğundaki hareketli anları ekrana yansıttı.

“SMA HASTALARINA BAĞIŞ YAPIYORUM”

Sıradaki vatandaş, “Çıkarsa bir kısmını ADS hastalarına vereceğim” derken, bir başka vatandaş parayla dünyayı dolaşacağını söyledi.

KANAL D EKRANLARINDA MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ

Milli Piyango geleneği olan yeni yıl çekilişi için geri sayım devam ediyor. Milli Piyango Yılbaşı özel ikramiye çekilişi, 31 Aralık akşamı saat 23:00’te Kanal D ekranlarında Alp Kırşan ve Mutlu Ulusoy’un sunumuyla seyirciyle buluşacak. Sisal Chance’in ev sahipliğini yapacağı Milli Piyango Özel Yılbaşı çekilişi tüm Türkiye’yi ekrana kilitleyecek. Oyun tutkunlarının merakla beklediği Milli Piyango’ya özel yılbaşı çekilişine sayılı günler kaldı.

Milli Piyango Yılbaşı özel ikramiye çekilişi, 31 Aralık akşamı saat 23:00’te Kanal D’de seyirciyle buluşacak. Şans Merkezi’nden canlı yayınlanacak büyük ikramiye çekilişi ile Milli Piyango Yılbaşı çekilişinde bugüne kadar verilen en yüksek ödül olan 120 milyon TL sahibini bulacak! adresinden dijital bilet satın alabilecekler. millipiyangoonline.com, Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından ve terminalden.

Yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık günü saat 17.00’de bilet satışları bittikten sonra millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV’nin Youtube kanalından canlı yayınlanacak. 120 milyon TL’lik ikramiye ve amortisman çekilişi, saat 23:00’te Kanal D ekranlarından canlı yayınlanacak. Milli Piyango Yılbaşı piyangosu satılan ikramiye biletlerine ulaşana kadar sonuçlar Milli Piyango Online web sitesinde devam edecek. Çekiliş sonucu 31 Aralık 2021 gecesi Milli Piyango Online’da (www.millipiyangoonline.com) açıklanacak. Oyun meraklıları, amortisman sonuçları da dahil olmak üzere biletlerinde herhangi bir bonus olup olmadığını kolayca öğrenebilecekler.

Çekiliş yayın programı millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacaktır:

17:00 1. bölüm / 12.000 TL – kazanan ikramiye numaraları 12.000.000 TL

18:30 2. bölüm / 6.000 TL’lik büyük ikramiyenin kazanan numaraları

20:30 3. bölüm / 240 TL-2.000 TL bonus kazanan numaralar

23:00 4. Bölüm / 120.000.000 TL amortisman ve ikramiye kazanan numaralar

MİLLİ PİYANO KURALLARI NELERDİR?

Milli piyango bileti çeşitleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Alınan ve kazanılan bilet tam bilet ise bonusun tamamı, yarım bilet ise yarısı, çeyrek bilet ise dörtte biri kazanılır.

Çekilişlerde kazanan kategoriler farklılık göstermekte olup, milli piyangoda iki özel kategori bulunmaktadır. Amortisman, kazanan son kategoridir. İlki 0-4’ten ikincisi 5-9’dan olmak üzere iki sayı çekilir. Son hanesi bu iki haneden biri olan senetler amortisman priminden yararlanır.

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her hanesindeki sayıya göre değişen ikramiyedir. Oyunun kuralları ile ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/milli-piyango-oyun-kurallari adresinden ulaşabilirsiniz.

TÜM HAYALLER CANLI YAYIN YAPILIR

Son teknoloji kullanılarak oluşturulan Şisal Şans teknik altyapısı ile tüm çizimler noter huzurunda yapılmakta ve canlı yayınlanmaktadır. Dünya Piyango Birliği (WLA) tarafından verilen WLA-SCS:2020 (Seviye 2) güvenlik kontrol standardı sertifikasına ve TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip, l Kurum şeffaflığı en yüksek önceliği olarak görmektedir.

Dünya Piyango Birliği üyesi firma tarafından üretilen yeni piyango makinelerinin son teknolojisi ile kurulan CHANCE CENTER adlı piyango stüdyosunda noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş, www.millipiyangoonline .com adresinden canlı yayınlanıyor ve Milli Piyango TV Youtube kanalında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu