Gündem

Numan Kurtulmuş’tan Kılıçdaroğlu’na tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı Akademisi Ar-Ge ve Eğitim Teşkilatı’nın İstanbul’da Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi’nde düzenlediği eğitim programına katıldı. Çok sayıda partilinin katıldığı programda konuşan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘helalizasyon’ açıklamasına tepki gösterdi.

“DEĞİRMEN DÖKME SUYLA DÖNMÜYOR”

piyasaya sürülmüş”,Bu ülkede Cumhuriyet Halk Fırkası ve Cumhuriyet Halk Fırkası zihniyeti yıllarca bu milletin inanç ve değerleriyle mücadele etmiştir. Bunu söyleyince kızıyorlar. Tarihin sayfalarını çevirin. Son zamanlara bakın. Sayın Kılıçdaroğlu “helalizasyon” diyor ya da hocaları nasihat etti yemin ederim. Helalizasyon kavramının şirketin değerlerine ait olduğunu bilen biri ona bu fikri verdi ama dökülen suyla değirmen dönmüyor. Gidip veda ederseniz bu milletten özür dileyeceğiniz şeyleri hatırlatalım. 28 Şubat’ta torunlarımızı ikna odalarına kapatan CHP zihniyeti değil miydi? Aynı şekilde CHP zihniyeti, 27 Nisan muhtırası hazırlanırken ben de sokağa çıkana kadar orduyu göreve çağıran bir darbe girişimi olduğunu ima etmedi mi? Aynı şekilde eski bir bakan da “Başörtülü hakimin olduğu bir mahkemede ortada taraf oldukları için yargılanmak istemiyorum” dedi. Bunun için özür dilemeleri gerekmez mi? Yılın son haftasında CHP sözcülerinden biri bunun bu milletin inanç ve değerleriyle nasıl çelişebileceğini ortaya koydu. Cahilliği bununla da kalmıyor. Biz bu insanları başörtülü ve başörtüsü takmayan diye kategorize etmiyoruz. Okuyanla az okuyan arasında ayrım yapılmaz. kayıt edilmiş.

“PANDEMİDEN BU YANA ÜYE SAYISI BİR MİLYON ARTTI”

Kurtulmuş, AK Parti’lilerin son sayısıyla ilgileniyorsa, “AK Parti pandeminin başlangıcından bu yana üyeliğini bir milyon artırdı. Ama AK Parti sosyal desteğini kaybetmiş gibi bunu yansıtacak şekilde konuşuyorlar. , yeterli değil.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu