Gündem

Son dakika: Cemile’nin katili bulundu! Sır perdesi, merdivende silinmiş kan iziyle aralandı

Son dakika: İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından “cinayeti” ile ilgili soruşturma İstanbul’un Sultangazi İlçesi’nde açıldı. İddialara göre; Eski Edirne Asfaltı Caddesi’ndeki bir adreste 5 arkadaşıyla birlikte yaşayan 17 yaşındaki Cemile Şenel, evinde çıkan tartışmada vurularak öldürüldü. Soruşturmayı başlatan Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polisler; titiz bir çalışma ile cinayetteki gizem perdesini araladı.

Sabah’ın haberine göre Cemile Şenel’in ölümüyle sonuçlanan cinayetin perde arkası ortaya çıktı.

KUŞATMA ALTINDAN GEÇEN TOP İLE HAYAT KAYBET

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden polisin tespit ve iddialarına göre; Söz konusu adreste Cemile Şenel, Tuğba C., Ramazan R.Ç., Servet S., Nusret T. ve ortağı Aysun C. yaşadı. İddialara göre; Servet S. ile Nusret T. arasında kız meselesi yüzünden tartışma çıktı. Nusret T. ruhsatsız silahını çıkarınca Servet S., “Bu silahı çekersen ateş edersin” dedi. Nusret T. ateş etmek üzereyken Ramazan R.Ç. arkadaşı Nusret T’nin elini işaret etti. Kurşunun kurşunu Cemile Şenel’in koltuk altına saplandı. Olayda Cemile Şenel hayatını kaybetti.

KOLTUKTA KAN İZLERİ BULUNDU

Ağır yaralanan Cemile Şenel’i kestiği araçla hastaneye götüren Ramazan R.Ç. Polise verdiği sözlü ifadede, “Kızı yolda buldum” dedi. Çelişkili ifadeler nedeniyle şüphelenen Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri; Ramazan R.Ç.’nin bulunduğu yoldaki güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. hastaneye geldi. Ramazan R.Ç. yoldan ayrılan Cemile Şenel hastaneye kaldırıldı ve olay yerine ulaşıldı.

DAİRE MERDİVENLERİ DE KAN TEMİZ!

Dairenin merdivenlerinde silinmiş kan izleri bulundu. Olayın meydana geldiği apartmanın kimliği belirlendi ve adres arandı. Dairede bir hafta önce uyuşturucu arandığı ortaya çıktı. Kiralık adresteki kanepede de kan lekeleri ve iki boş kovan bulundu. Güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye devam eden Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polisler; Olayın ardından kız arkadaşı Aysun C., apartmandan ayrılan Nusret T.’nin kimliğinin açık olduğunu belirledi.

25 SUÇ KAYDI VAR, TUTUKLANDILAR

39 yaşındaki Nusret T.’nin kasten yaralama, uyuşturucu, tehdit, yağma ve silah yasasına muhalefet suçlarından 25 davası olduğu ortaya çıktı. Aysun C., Ramazan R.Ç., Tuğba C. ve Servet S. gözaltına alınarak tutuklandı.

Anlaşılan zanlılar, o gece yaşananları bire bir ifadelerinde, Nusret T.’nin Cemile Şenel’e isabet eden tabancayı kullandığını ve olaydan sonra cinayet zanlısı Nusret T.’nin kaçtığını söyledi. Nusret T., Sultangazi ilçesinde meydana gelen olayda kullandığı silahla da gözaltına alındı.

KAZA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER

Yaşanan acı olayın ardından Sabah’a konuşan anne Neval Şenel, şunları söyledi:Kızım 2 yaşından beri babasız büyüdü. Bir süredir depresyondaydı ve son zamanlarda sürekli kaçıyordu. Biz de yetimhaneye vermek zorunda kaldık. Kısa bir süre önce beni görmeye geldi ve sonra arkadaşlarıma gideceğimi söyleyerek evden ayrıldı. Geri dönmeyince alarma geçtim ve polise haber verdim.

Sultangazi’de bir kızın öldüğünü öğrendim, kimlik tespiti için gittiğimde cesedin kızıma ait olduğunu anladım. Biri veya biri kızımı alıp “Trafik kazası geçirdi” diyerek hastaneden çıktı ve kaçtı. Kimin yaptığını veya ne olduğunu bilmiyorum ama kızımın bazı arkadaş çevreleri hiç de tuhaf değildi. Suçlular bir an önce cezasını çeksin kızım gitti cennette melek oldu ve dönmeyecek. Başka ailelerin zarar görmesine izin vermeyin” cümleleri kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu