Magazin

21 yıllık eşini bırakıp kuzenine kaçtı: Cenazede gördüm, kaçtım

FOX TV’de yayınlanan Umut Fulya ile programında ilginç bir olay anlatılmaya başlandı. 21 yıllık eşinden ayrılan Sevgi Hanım, teyzesinin oğlunun yanına kaçtı. Kendini canlı yayında savunan Sevgi Hanım. “Kuzenimin eşi vefat etti, ben de cenazesine gittim. Yıllar sonra kuzenime olan aşkımı hatırladım ve ona koştum. Ben de pişman değilim.” not alınmış.

“ÖMER İSTİYORUM”

Eşler arasındaki gerginlik dün ilk kez yükseldi. Halasının oğlunun yanına kaçan Sevgi Hanım, şu ana kadar yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Bu şiirleri ve şarkıları bana şiddet uygulamadan yapsaydı şimdi burada olmazdım. Beni dövdüğü günler oldu. 21 yaşında çocuğum için sana katlandım. Seni sevmiyorum. bir kadın başka bir erkekle birlikte, o kadın iyi olmayacak Ömer’i (kuzeni) seviyorum “İstiyorum. Burada böyle şarkı söyleyen adam evde terör estiriyor.”

‘KADININ DA KANUNU OLABİLİR, PİŞMAN DEĞİLİM’

“Mustafa beni seviyor, ben Ömer’i seviyorum. Ben 15, o 16 yaşında birbirimizi sevdik. Teyzem çocuğumuz sakat olacağı için beni oğlu olarak istemedi. O da bizimle yıllarca kaldı, biriyle evlendi. başkasıyla evlendim ama karısı öldü ben de öldüm o zaman Ömer’e kaçtım pişman değilim karım da genç olacak pişman değilim

Eşinin açıklamalarına kızan Mustafa Bey de “Utanmıyorum, seni kurt ve kuşla beslemem. Boşanmıyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu