Magazin

9 Ocak 2022 MasterChef yarı finale kim çıktı? MasterChef’te ilk 3’e kim kaldı?

MasterChef Türkiye’nin son üçlüsü belirlenirken, Eren, Tahsin, Hasan ve Sergen son dörtte kaldı. Şampiyonaya sayılı günler kala MasterChef Türkiye yarışmasının jürisinde Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya yer alıyor.

İlk yarışmacı Cuma akşamı açıklandı. İkinci yarışmacı bu gece açıklandı.

Peki MasterChef Türkiye’nin ikinci finalisti kim oldu?

MASTERCHEF’TE İLK 3’ÜN İKİNCİ ADI KİMDİ?

MasterChef’ten üçüncünün ikinci ismi bu akşam açıklandı. İlk turda üç isim biftek tartar tabağını öne çıkarırken, tadım Sergen 18 puanın ardından Hasan ve Tahsin 17 puan aldı.

İkinci oyunda yarışmacılar biber konseptli bir şefin tabağını çıkardılar; Sergen ve Tahsin 38, Hasan 39 puan aldı.

Üçüncü plaka kazananı belirledi.

Üç MasterChef adayı, ‘ben çömlek değilim’ Şef tabağını yaptı. Hasan’ın yemeği pişmemişti ve jüri en düşük notu verdi. Tahsin kazanan ve Tahsin ile Sergen arasında ikinci oldu.

Cuma akşamı oynanan maçlarda kazanan Eren oldu ve ilk üçe giren ilk kişi olma hakkına sahipti.

MASTERCHEF TAHSIN KİMDİR? TAHŞİN PETİT KAÇ YAŞINDA?

Tahsin Küçük, 15 Haziran 1997 Kocaeli doğumludur. 23 yaşındaki Tahsin Küçük, Trabzonlu. 7 yıldır İstanbul’da yaşayan MasterChef Tahsin, mesleğe girişinde ailesinin büyük desteği olduğunu söylüyor.

Yemek yapmanın yanı sıra birçok dans türüne ilgi duyduğunu söyleyen Tahsin, Ulu Gazi İlkokulu’nu bitirdikten sonra Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra İstanbul’a gelen Tahsin Küçük, 2019 yılında Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nden mezun oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu