Magazin

ABD’de yaşayan Tolga Karel isyan etti

Kurduğu sağlık turizmi işletmesi iflas ettikten sonra eşinin Illinois’deki aile evine taşınan Karel, 2018 yılında aylık 8 bin dolara kamyon şoförlüğü yapmaya başladı.

“KAÇ BOYUTTA GELDİĞİNİ İKİ YIL SONRA AÇIKLAYACAĞIM”

röportajlarında “Çok yakında büyük bir atılım yapacağım, 80 dolarla başladığım bu serüvenin iki yılda nasıl bir boyuta ulaştığını size açıklayacağım” Ünlü oyuncu önce evini aldığını şimdi ise Amerika’da iş kurduğunu söyledi.

“YENİ EVİMİZ”

Ailesiyle birlikte Florida’ya taşınan eski oyuncu, yeni evinin bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Hayallerindeki evi gerçeğe dönüştürdüğünü söyleyen Karel, şunları söylüyor: ‘Yeni evimiz… Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, umarım güzel olur! Çocuklarımla güzel anılar biriktireceğiz… Bütün bu emekler, alın terler boşa gitmedi! Verdiğin her nefes için Rabbime hamdolsun… Mesajıyla sevincini dile getirdi.

Evi için 320.000 dolar ödeyen Tolga Karel, Amerika’dayken 6 kamyon satın aldı ve kendi lojistik şirketini kurdu.

Amerika’da hayalini kurduğu hayata kavuşan Tolga Karel, sosyal medya hesabından ülkede yükselen fiyatlardan ve yaşam pahalılığından şikayet etti.

“Bir konuda gözlemimi paylaşmak istiyorum sevgili dostlar. Amerika’da covid sonrası hayat çok pahalı hale geldi. %30’lara varan enflasyon rakamları konuşuluyor. Her şey çok pahalı. Evler, arabalar… her şey. .. Greencard’lı bir çok Türk bile. arkadaşım, arkadaşım vatandaşlık aldıktan sonra ülkeye dönmek için düzenlemeler yapıyor ve bu konuda onlarla aynı fikirdeyim”

Karel, hayalinin 2026 yılında 100 araçlık bir filo kurmak olduğunu açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu