Magazin

Arnold Schwarzenegger’den emekli askerlere bağış

Kar amacı gütmeyen Vets Köyü’ne 250.000 dolar bağışladıktan sonra Schwarzenegger, yeni konaklama yerini incelemek için bu hafta Batı Los Angeles’taki gaziler kampüsünü ziyaret etti.

74 yaşındaki eski Kaliforniya valisi, yaklaşık 22 metrekarelik evlerden birinde yatağı test ederken Noel’de evi devraldığı bildirilen gazilerle bir araya geldi. Schwarzenegger, “Bana her şeyi veren bu ülkeye bir şeyler verebilmek güzel bir duygu” kayıt edilmiş.

Emekli emektar Bruce Henry Cooper, Schwarzenegger’e bağışı için şahsen teşekkür etti ve Fox’a yeni evinin LA’da olduğunu söyledi. “hayatını kurtar” Tekrar say. bakır, “Bizi unutmadı. Kimseyi unutmadı” kayıt edilmiş. Schwarzenegger’in oğlu Patrick, tura eşlik etti ve Veterans Honor BBQ’de enerji barları dağıttı.

Patrick Schwarzenegger, “Her şeyimizi emekli askerlerimize borçluyuz” kayıt edilmiş. Aynı Gazi İşleri yerleşkesini geçen ay ziyaret eden California Valisi Gavin Newsom, 86 adet mini evin satın alınması için devletin 750 bin dolar (yaklaşık 8,2 milyon TL) bağışta bulunduğunu açıklamıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu