Magazin

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ayrıldı mı? Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç neden ayrıldı?

2022’den kısa bir süre önce derginin ana gündem maddelerinden biri Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un ayrılması oldu. Oğuzhan Koç’un 5 yaşındaki sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’den ayrılması ve Tanrısevsin’in yakın arkadaşı Demet Özdemir ile birlikte olması ihanet dedikodularına yol açtı. Ayrılığın açıklanmasının ardından en çok merak edilen soru ise “Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç neden ayrıldı?” oldu. ” oldu…

DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇ ÇIKTILAR MI?

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç sık sık ayrılık haberleriyle gündeme gelse de çiftin ilişkisi bir yıl sürmüştü. Ancak 2. sayfadaki habere göre geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı alan çift, yakınlarına anlattı.Bu sefer bitti, geri dönüşü yok” Ayrıldıklarını duyurdu.

DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇ NEDEN BIRAKILDI?

Çift, Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un neden ayrıldığını açıklamadı. Ancak ayrılık sebebinin Oğuzhan Koç’un evlenmeyi reddetmesi olduğu söyleniyor.

DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇ AŞKI NASIL BAŞLAR, NASIL SONLANIR?

Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’den önce Yağmur Tanrısevsin ile birlikteydi. 5 yıldır birlikte olan çift, sürpriz bir şekilde ilişkilerini sonlandırdı. Ayrılığın açıklanmasından kısa bir süre sonra Oğuzhan Koç’un adı, Yağmur Tanrısevsin’in yakın arkadaşı Demet Özdemir ile birlikte anıldı.

Söylentileri yalanlayan Koç ve Özdemir, yılbaşı gecesi Alaçatı’da bir otelde görüntülendikten sonra ilişkilerini açıklamak zorunda kalırken, arkadaşları olan Yağmur Tanrısevsin ve Demet Özdemir, görüntülerin yayınlanmasının ardından sosyal medyada abonelikten çıktı.

Yaz tatili fotoğraflarıyla magazin gündeminde olan Demet Özdemir ve çift Oğuzhan Koç, ayrılık haberleriyle de sık sık konuşuldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu