Magazin

EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

EDHO yeni sezona ne zaman başlayacak? Soru, Eylül ayının gelmesiyle daha sık ortaya çıkıyor. Dizinin ana oyuncularından Ozan Akbaba’nın yeni sezonda olmayacağı konuşuldu. Peki The Bandit’in yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? EDHO’nun yeni sezon çıkış tarihi açıklandı mı? İşte detaylar…

YENİ EDHO SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ekranların rekor kıran dağ bisikleti serisi Eşkıya Dünyaya Hüküm Vermiyor (EDHO) yeni sezonu merakla bekleniyor. Eylül ayının gelmesiyle birlikte birçok dizinin yeni sezon bölümleri yayınlanmaya başladı. Efsane dizinin başrol oyuncusu Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, dizinin yeni sezon bölümlerinin eylül ayında başlayacağını söyledi.

Ancak gazeteci Birsen Altuntaş imzalı haberde, dizinin ekibiyle ATV yönetimi arasında bir sorun olduğu ve çekimlerin kriz sonrasına kadar başlamayacağı iddia edildi.

Ancak, yeni EDHO sezonunun Ekim ayı civarında başlaması bekleniyor.

DÜNYA YENİ SEZON FİLMİNİN YAYINLANDIĞINDA BAŞLANGIÇ YOK MU?

Haydut dünyayı yönetmiyor, yeni sezonun fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı günden itibaren haberimizde bulabilirsiniz.

EDHO SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Bu sefer Yaman Korkmaz ve ailesi namlunun ucunda. Hamdi Korkmaz ve ailesi, Şahin Ağa’yı Savaş’tan kurtardığı için artık hedef haline gelmiştir ve bu sefer büyük düşmanla karşı karşıya gelir. Savaş’a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz, müttefiki Hızır Çakırbeyli için canını vermeye hazır.

Yetim Doğan’ın ölümü Çakırbeyli’nin ailesi ve arkadaşları için büyük bir şok yaratırken, bu ölüm Savaş ve ekibi için bir zafer sevinci yaratır. Hızır Çakırbeyli ise savaşının sona erdiğini bilecek kadar tecrübeli ve kartları yeniden dağıtmak için hayatını riske atıyor.

Hızır Çakırbeyli’nin kendini ifşa ederek hayata geçirdiği planın kilit ismi yeğeni Alpaslan Çakırbeyli oluyor. Savaş Meydanı’na girmeyi planlayan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli’nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, Rıdvan’ı ortada bırakıp Savaş’a geçen Volkan ve Koray’ı takip ediyor. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli intikamları için bir adım daha atıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu