Magazin

Eren Bülbül’ün filminin oyuncuları kimler? Kesişme; İyi ki Varsın Eren filmi nerede çekildi?

kavşak; İyi ki Varsın Eren filmi 1 Ocak’ta Eren Bülbül’ün doğum gününde vizyona girdi. 11 Ağustos 2017’de gerçekleştirilen hain terör saldırısında şehit olan Eren Bülbül’ün hikayesinin anlatıldığı filmin çekimleri 9 ilde yapılmış, güçlü oyuncu kadrosu beğeni toplamıştı.

EREN BÜLBÜL’ÜN FİLMİNİN OYUNCULARI KİMDİR?

Yönetmenliğini Ömer Feyzioğlu’nun, yapımcılığını Mustafa Uslu’nun üstlendiği Kavşak; İyi Şanslar Sen Eren filminde başrolleri Rahman Beşel, İsmail Hacıoğlu, Emir Çiçek, Mutlunur Lafçı ve Alayça Öztürk paylaşıyor.

KAVŞAK; EREN OLDUĞUNUZ GÜZEL FİLMİN KONUSU NEDİR?

kavşak; İki şehidin hayat hikayesi ve ülkemizdeki terör gerçeği, Anadolu ve Karadeniz’deki zorlu yaşam koşullarıyla yılmadan mücadele eden insanların hayatlarından karelerle beyaz perdeye aktarılıyor.

TRT’nin ortak yapımcılığını üstlendiği filmde, mavi ve yeşilin eşsiz birleşimini gözler önüne seren bir ailenin Karadeniz’deki hayatından, insanlık ve vatan sevgisini her şeyin üstünde tutan bir subayın hayatından kesitler yer alıyor. .

Ortak yapım TRT “Kesişim; Neyse ki buradasınız Eren” 5 Ocak’ta Belçika’da ve 6 Ocak’ta Azerbaycan’da halkla buluşacak.

KAVŞAK; EREN YAPTIĞIN İYİ FİLM NEREDE?

Başta İstanbul, Trabzon, Niğde ve Hatay olmak üzere 9 farklı şehirde çekilen filmin çekimleri 12 hafta sürdü.

EREN BÜLBÜL KİMDİR?

Eren Bülbül, 1 Ocak 2002 TrabzonTürkiye’nin Maçka ilçesinde doğdu. 4.5 yaşından beri Trabzonspor taraftarı olan şehit Bülbül’ün hayali bir gün Trabzonspor forması giymekti. Eren Bülbül, 11 Ağustos 2017’de doğduğu yer olan Trabzon Maçka’da şehit oldu…

EREN BÜLBÜL KAÇ YAŞINDA VE ŞEHİT KİMDİR?

Maçka’nın Köprüyani ilçesindeki Vazelon manastırı yakınında güvenlik güçleri ve terör örgütü PKK İkili arasında çıkan çatışmanın ardından PKK’lı grup malzeme almak için bölgedeki bir eve girdi. Grubun girdikleri evden yiyecek çaldığını gören Eren Bülbül, jandarma ve polis ekibine haber verdi. Eren Bülbül, güvenlik güçleriyle birlikte PKK’lıların girdiği evi göstermek için yola çıkarken, terör örgütü PKK’lıların hainlerinin saldırısının ardından jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte şehit oldu.

Eren Bülbül şehit olduğunda 15 yaşındaydı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu