Magazin

Gökhan Göz’den şoke eden hareket! Fatoş Yelliler’e ait ne varsa yaktı, yayınladı

Gülşah Saraçoğlu ile ilişkisi ile tanınan Gökhan Göz, Türk şarkıcı Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler ile aşk yaşadı. Çatışmalı bir ilişki içinde olan çift, üç kez ayrıldı ve yakın zamanda barıştı. Ancak bu uzlaşma uzun sürmedi.

TÜM YANIKLAR

Ayrılığın ardından “Kimse benim duygularımla oynayamaz” diyen Gökhan Göz’den şok bir karar geldi. Bu sefer ortalık karıştı. Fatoş Yelliler’in kendisini aldattığını ima eden Göz, sevgilisi için aldığı tüm eşyaları sokakta ateşe verdi.

“KÖPEK bok yemeyi durduramaz”

Gökhan Göz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Aşkımın, gözüm kapalı peşinden gittim. Kabul edilemez olsa da, çok şeye katlandım. Ama köpek yemekten vazgeçmiyor. Kötü bir insan, ruhumuzu ve kalbimizi koordineli bir şekilde kullandı. , Geçmişi silerken ailemi ve sevdiklerimi aynı rezalete soktuğum için çok üzgünüm. Yemin ederim ki hepsinden özür dileyerek hayatıma yeni ve açık bir üçüncü gözle devam edeceğim.”

“İhanetin telafisi yok”

“Bu oyuna alet oldum, belki herkes parasıyla bir şeyler aldı ama ben duygularımla, sevgimle teslim oldum. Ondan sonra geçmişimde adı geçenlere bir çizik attım… Er geç herkes bedelini ödeyecek. Hataları ve günahları için. İhanet tazminatı, k.. göz bağının mazereti yoktur” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu