Magazin

Gönül Dağı yeni sezon ilk bölüm ne zaman başlıyor? İşte Gönül Dağı ikinci sezon tarihi ve fragmanı

Gönül Dağı aylardır yeni sezonda neler olacağını merak ediyor. Sezon finalinde amcasının oğulları düğün için tüm icatlarının patentlerini satmış, Dilek İstanbul’a atanmış ve Zahide’nin düğün gününde çıkan yangın herkesi şok etmişti. İşte Gönül Dağı’nın 2. sezon fragmanı ve yayın tarihi…

GÖNÜL DAĞI YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAR?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı, yeni sezonunun ilk bölümü ile 11 Eylül Cumartesi günü izleyicilerle buluşacak.

YENİ SEZON İLK BÖLÜMÜNDE NE OLACAK?

Taner, Ramazan ve Veysel, icatların ortadan kalkmasıyla hayatlarında yepyeni bir sayfa açmak zorunda kalır. Ramazan ağıt ve cenaze işleriyle ilgilenirken, Veysel de tamirhane günlerine döner. Taner ise un değirmeninde çalışırken buluşlarının peşinden gitmeye çalışır. Öte yandan İstanbul’da bulunan Dilek, Taner’i yanına almak için ona bir iş bulur.

Ramazan, şehirde kalmayı seçen ve memur olarak çalışmaya başlayan Asuman ile evlenmeye kararlıdır. Bunun için çılgın bir evlilik teklifi hazırlayacaktır.

Kasaba halkı kuraklığın da etkisiyle zor günler geçiriyor. Sular sürekli kesiliyor ve bütün şehir su bulmakta zorlanıyor. Bu sorunu çözmek için her yolu deneyen Münir Bey’in ve tüm şehir sakinlerinin tek umudu amcasının oğullarıdır.

GÖNÜL DAĞI YENİ SEZON RÖMORK

GÖNÜL DAĞI SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Sefer ve Zahide’nin düğün saati geldiğinde tüm kasaba birlikte düğüne hazırlanır. Yine amcanın oğulları ortaya çıkabilecek sorunlar için kolları sıvamaktadır. Tüm icatlarını para karşılığı satan Taner, Veysel ve Ramazan da bu sorunu çözer. Ancak herkes Fikret’in düğün gününde bir olaya neden olacağından endişe eder. Sonunda beklenen gerçekleşir ve düğün günü Sefer’in ailesinin bıraktığı ev yanar.

Öte yandan Dilek’in şirketi Gedelli’deki durumdan memnun değildir ve onu tekrar İstanbul’a davet eder. Asuman yüksek bir KPSS puanı alıyor ve başka bir şehrin ödüllendirilmesi an meselesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu