Magazin

Jeff Bridges kanseri yendi

“Büyük Lebowski” Filmiyle adından söz ettiren Amerikalı aktör Jeff Bridges, daha önce lenfoma hastası olduğunu açıklamıştı. Köprülerden iyi haber. Hastalığının ilerlemesinin durduğunu öğrenen Jeff Bridges, verdiği mücadelede mutlu sona ulaştı.

Kanseri yenen ünlü oyuncu FX için çekim yaptı “Yaşlı adam” Film setine geri dönmeye hazır olduğunu söyledi. 71 yaşındaki Bridges, Instagram paylaşımıyla müjdeli haberi paylaştı.

“KOVİD BENİ MUTLU ETTİ”

Lenf kütlesinin azaldığını söyleyen ünlü oyuncu, lenfoma ile mücadelenin Covid-19 ile mücadeleye göre hafif kaldığını savundu.

Aşıdan önce Ocak ayında koronavirüse yakalanan Jeff Bridges, “Covid beni mahvetti. Çift doz alıyorum ve şimdi daha iyi hissediyorum.” not alınmış.

“ONDAN ALMAYA ODAKLANIYORUZ”

İyileşme yolculuğunda harika bir terapistle çalıştığını ifade eden Bridges, şunları söyledi: “Yakın zamana kadar birlikte yürümek zorunda kaldığım oksijen kaynağını ortadan kaldırmaya odaklandık. Çıkardığı ses bana Darth Vader’ı hatırlatıyor.” dedi.

“HAYAT KISA VE GÜZELDİR”

“Cennet Kapısı’na yaklaşırken acılı zamanlar geçirirken (bütün gece çığlık atarak, inleyerek) sonuç olarak çoğu zaman mutlu ve neşeli hissettim.” Jeff Bridges, “Hayat kısa ve güzel. Aşk her yanımızda ve her zaman mevcuttur…” dedi. mesajınızı verdi.

‘KIZIMLA DANS EDECEĞİM’

Oscar ödüllü oyuncu, 35 yaşındaki kızı Haley’nin iyileşme sürecindeyken düğününde yanında yürümek istemesinin kendisini iyileştirdiğini açıkladı. Köprüler, konuyla ilgili, “Onunla sadece yürümekle kalmayacağım, aynı zamanda oksijen kaynağı olmadan baba-kız dans edebileceğim” cümleleri kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu