Magazin

Kuruçeşme’de rock rüzgarı

‘Talihim Yok Bahtım Kara’ şarkısıyla sahne alan Kıraç, hayranları tarafından dakikalarca alkışlandı. Türk Rock Müziği’nin başarılı ismi, “Uzun zamandır böyle bir konser yapmıyorduk. Kuruçeşme’yi özledik. Boğaz’ın eteğinde çok güzel bir atmosfer. Rüzgara rağmen çok güzel bir seyirci var” dedi.

BÜYÜK USTA CEM KARACA’YA ÖVGÜ

Kuruçeşme’nin açık hava sahnesinde dinleyicileriyle aynı atmosferi paylaşmaktan mutluluk duyan Kıraç, “Türk rock müziği, yaratması ve söylemesi en zor tür ve tiyatrodur. Bunu yapabilseydi Cem Karaca, yapardı, yine de yaptı. Terlerken söylemek bizim görevimiz. “Karaca’nın “Tamirci Çırağı” şarkısını söyledi.

Kendine has yorumu ve sahne üslubuyla hayranlarına muhteşem bir rock müzik ziyafeti sunan Kıraç, konserinde “Endamin Yeter”, “Kan ve Gül” ve “Yıllar Sonra” gibi hit şarkılar seslendirdi.

YOĞUN DİKKAT

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Türk rock müziğinin başarılı ismi Kıraç, elektro gitar performanslarıyla sevenlerinin beğenisini kazandı. Şarkılarıyla yüzlerce dinleyicinin sesini bir araya getiren Kıraç, zaman zaman mikrofonu da hayranlarına hediye etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu