Magazin

MasterChef 9 Eylül dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kimler oldu? MasterChef’te dün akşam dokunulmazlığı kim aldı?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef Türkiye 2021, mavi ve kırmızılı ekipler 9 Eylül akşamı dokunulmazlık için yarıştı. Gecenin sonunda bir takım dokunulmazlık kazanırken, bir takımdan iki isim eleme potasına girdi. İşte MasterChef’in 9 Eylül 62. bölümünde yaşananlar…

MASTERCHEF 9 EYLÜL Dokunulmazlığını KİM KAZANIR?

Haftanın ikinci dokunulmazlık maçı 9 Eylül Perşembe günü MasterChet’te gerçekleşti.

Şefler Somer, Danilo ve Mehmet, yarışmacılardan dokunulmazlık oyunu için Parmigiana, Dana Carpaccio, Gnocchi, Cannelloni, Zeppole, Orata All’acqua Pazza ve Osso Buca’dan oluşan 7 çeşit İtalyan mutfağı menüsü hazırlamalarını istedi.

Süre dolduktan sonra düzenlenen tadımların ardından mavi takımın hazırladığı menü daha çok beğenildi ve haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanan takım mavi takım oldu.

Kırmızı ekip ise bireysel dokunulmazlık mücadelesi için Ocak ayı başlarında ziyaret etmişti.

KIRMIZI TAKIMDA BİREYSEL BAĞIŞIKLIĞI KİM KAZANIR?

Kırmızılı takım yarışmacıları, takım dokunulmazlıklarını kaybettikten sonra bu kez bireysel dokunulmazlık kazanmak için ter döktü. Verilen sürenin ardından plaketi en çok beğenilen isim oldu ve bireysel dokunulmazlık kazandı.

9 EYLÜL MASTERCHEF YETERLİLİK ADAYLARI KİMLERDİ?

9 Eylül akşamı MasterChef’te oynanan dokunulmazlık maçının ardından eleme adayları da belli oldu.

Bireysel dokunulmazlığı ilk kazanan Emre, Mert’i eleme adayı olarak gösterdi. MasterChef’te Mert 3. eleme adayı olurken, Hamza kırmızı takımda yapılan oylama sonucunda 4. eleme adayı oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu