Magazin

Nicki Minaj’ın ‘aşı’ paylaşımı olay oldu

Dünyaca ünlü rapçi Nicki Minaj, kuzeninin Trinidad’daki arkadaşının koronavirüs aşısının ardından testislerinin şiştiğini ve cinsel işlev bozukluğu yaşadığını tweet atmıştı. Doktorlar, Minaj’ın aşı hakkındaki iddiasını kategorik olarak reddettiler.

DOKTORLAR BU İDDİAYI REDDETTİ

Anthony Fauci, ünlü rapçinin bu paylaşımına yanıt verdi. Fauci, ABD’de kullanılan Covid-19 aşılarının hiçbirinin üreme sorunlarına neden olmadığını söyledi.

CNN sunucusu Jake Tapper, Dr Fauci’ye Pfizer, Moderna veya Johnson & Johnson aşılarının Minaj’ın tartışmalı tweet’inde açıkladığı sağlık riskini oluşturduğuna dair herhangi bir kanıt olup olmadığını sordu. Dr. Anthony Fauci, cevabın “kesin bir hayır” olduğunu söyledi.

‘AŞI KARŞISINDA DEĞİLİM’

Nicki Minaj aşıya karşı olmadığını vurgulamak için yeni bir gönderi yayınladı. Ünlü şarkıcı, aşı olmanın “normal” olduğunu ve yakında turneye çıkacağını söyledi.

Minaj’ın kuzeninin arkadaşıyla ilgili anekdotu, saatler içinde internette gündem oldu. Nicki Minaj, 14 Eylül’deki Covid-19 basın toplantısında Chris Whitty ve Boris Johnson tarafından sert bir şekilde eleştirildi.

Whitty, Minaj’ın aşı hakkındaki yanlış bilgileri geniş kitlesiyle paylaşmasının utanç verici olduğunu söyledi. Nicki Minaj, Piers Morgan’ı karşılamak için alaycı bir sesli not yayınlayarak bu eleştirilere yanıt verdi.

‘BUNUN İÇİN ÇALIŞIYORUM’ DEDİ

Kuzeninin arkadaşıyla ilgili tweet, ünlü rapçi aşı zorunluluğu nedeniyle 2021 Met Gala’ya katılmayacağını söyledikten dakikalar sonra geldi.

Nicki Minaj, “Eğer şansım olursa, MET için olmayacak. Yeterince araştırma yaptığımı hissettiğimde olacak. Şu anda üzerinde çalışıyorum.” kelimeleri kullanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu