Magazin

Songül Öden’in eşini canlandıracak isim belli oldu

Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı 3. pembe dizi ‘Oğlum’un çekimleri başladı. Ahmet Katiksız imzalı dizinin yapımcılığını Gökçen Usta üstleniyor.

İki çocuğun dramatik hikayesini çevreleyen olayların anlatıldığı dizinin başrollerinde Canan Ergüder, Songül Öden, Nihal Yalçın, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka ve Tuğçe Açıkgöz yer alıyor.

Dizinin en etkili karakterlerinden Tuğrul rolü için uzun uzadıya titiz bir kadro görüşmesi yapıldı. TV100 haberine göre; Songül Öden’in Oğlum’da hayat verdiği Zeynep’in de eşi Tuğrul’a hayat verecek isim nihayet belli oldu.

Rolü geçtiğimiz günlerde Damla dizisinde rol alan ödüllü oyuncu Feyyaz Duman canlandırdı.

Oğlum dizisinde Cem ve Kaan isimli biri 6, diğeri 12 yaşında olan iki çocuğun etkileyici hikayesi anlatılacak. Canan Ergüder, Show TV’de yayınlanacak olan Oğlum dizisinin ilk oyuncusu oldu. Canan Ergüder öğretmen Demet rolünü oynayacak. Serhat Teoman dizide polis memuru olan Sedat’ı oynayacak. Oğlum dizisinde Timur Acar lyas’ı, Nihal Yalçın ise İlyas’ın eşi Melike’yi oynayacak. Songül Öden, video oyunu bağımlısı Cem’in annesi Zeynep’i oynayacak.

Son olarak 2019 yılında Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Aile Hikayesi dizisinde rol alan ünlü isim Songül Öden, 3 çocuklu bir kadın anneye hayat vermiştir. Öden, yaklaşık 3 yıllık bir aradan sonra ‘Oğul’ dizisiyle ekranlara dönecek ve video oyunu bağımlısı Cem’in annesi rolünü oynayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu