Magazin

Uzak Şehrin Masalı dizisinin konusu nedir? Uzak Şehrin Masalı dizisinin oyuncuları kimler?

Uzak Şehrin Hikayesi’nde, kocasının işkencesine dayanamayan, evini terk eden bir kadının, hayatını sürdürme mücadelesinde kendisini bulan kaçak bir adamla yolunun kesiştiği anlatılır. . kız kardeş. İşte Uzak Şehrin Hikayesi dizisine dair tüm detaylar…

FAR CITY TALE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Umay, çocukları için yıllarca kocası Affan’ın zulmüne uğradı ama son olay bardağı taşıran son damla oldu. Çocuklarıyla birlikte evinden ayrılır ve uzun süredir kırgın olduğu ablası Sonay ile memleketi Eskitepe’ye sığınır.

İki kardeş el ele tutuşur ve tüm kırgınlıkları geride bırakır. Hayatlarını düzene koyarlar ve miras mandırasında üretime devam etmeyi ve bağımsız yaşamayı hayal ederler.

Ancak bir gün geçmişi karanlık ve gizemlerle dolu Kürşat Eroğlu karşılarına çıkar. Adam hem kaçak hem de yaralı. Her iki kardeş de başta Kürşat’tan çok korksalar da bu karanlık adam, hayatı pahasına Umay’ı ve çocuklarını Affan’ın zulmünden korur. Mandıraları yönetmelerine yardım ediyor. Ve iki kız kardeş bir kez daha büyük bir yol ayrımına gelirler. Çünkü herkesin geçmişinde büyük sırları vardır ve tüm sırlar zamanla ortaya çıkar.

FAR CITY MALZEME DİZİSİNİN AKTÖRLERİ KİMLER?

  • Umay Demirkan: Aslıhan Güner
  • Kürşat Eroğlu: Barış Kılıç
  • Affan Demirkan: Doğu turşusu
  • Sonay Karaarslan: Begüm Birgören

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu