Magazin

Yargı 2. bölüm full izle Kanal D: Ceylin ve Ilgaz’ı şoke eden delil ne?

Kıyamet dizisinin ikinci bölümü bir kez daha milyonlarca izleyiciyi Kanal D ekranlarına kilitledi. Ceylin, Çınar’ı savunmak istemiyorsa, delillerden uzak kalmamak için bu görevi sürdürmekte de tereddüt ediyor. Öte yandan Ilgaz ve Ceylin, kardeşlerinin hiç de sandıkları gibi olmadıkları gerçeğiyle yüzleşmeye başlarlar. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için işte tam Kanal D Yargı 2. Bölüm izleme ekranı.

YARGI 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ceylin ve ailesi, kızlarının ölüm haberiyle yıkılır. Ceylin, annesinin, babasının, kız kardeşinin ve diğer herkesin acısına direnmek, kendi acısını yaşamak ve kardeşinin katilini bulmak için kanının son damlasına kadar mücadele etmekle yükümlüdür.

Kız kardeşinin cansız bedenini gören Ceylin, hayatının en büyük çilesiyle karşı karşıya kalır. Ya kalbine saplanan bu acıya teslim olacak ve acıda boğulacak ya da savaşacaktır. Ceylin için iki yol da imkansızlıklarla doludur. Çünkü baş şüpheli Çınar’ı savunmak artık mümkün değil. Kendini savunmazsa, delillerden uzak durur. Bu yüzden Ceylin hayatının en zor kararını vermek zorundadır.

Bu arada Ilgaz, bu cinayeti kardeşi Çınar’ın işlemediğine inanmakla birlikte, kardeşinin bir yerlerde yattığından da emindir. Her delil ile listeye yeni bir şüpheli eklenir. Sorular arttıkça Ceylin ve Ilgaz, çok iyi tanıdıklarını sandıkları kardeşlerinin sandıkları kişi olmadığı gerçeğiyle yüzleşmeye başlar. Değerleri ve inançları, katili arayışlarında sınanmaya devam edecek. Ayrıca ikisini de büyük bir darbe beklemektedir.

KANAL D TAM 2. BÖLÜMÜN YARGI YETKİSİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

3. BÖLÜM MAHKEME RÖPORTAJI YAYINLANDI

Hüküm 3. bölüm fragmanı, yine ağzı açık bırakan bir bölüm olacağına dair ipuçları veriyor. Fragmanda, arabanın fotoğrafı kafa karıştırıyor. Ceylin’in ablası NCI ve Ilgaz’ın babası Metin’in samimi fotoğrafının ardından olay ortalığı karıştırır. Ceylin, Ilgaz’a sert tepki verirken, Ilgaz’ın kafası karışır, babasıyla soluğu kesilir. Gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan Ilgaz, babası Metin’e fotoğraftaki durumu sorar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu