Magazin

Yol Arkadaşım 2 nerede ve ne zaman çekildi? Yol Arkadaşım 2 filminin oyuncuları ve karakterleri…

Ezgi Eyüpoğlu, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Şeref ve Onur gibi önemli isimlerin seyahatlerinin ardından arkadaş olan Yol Arkadaş 2 filminde son bir yılda birbirlerine daha da yakınlaştılar. İki arkadaşın da oda arkadaşları var. Hatta Şeref, Onur’un yönetmenliğini bile yapıyor. Turneye çıkan ikili, “Yoldaş” olarak yeniden komik olaylara karışır…

ARKADAŞIM 2 NEREDE VE NE ZAMAN ALINMIŞTI?

2018 yılında vizyona giren Yol Arkadaş filminin çekimlerine ilk olarak İstanbul’da başlandı. Yol Arkadaş 2’nin çekimleri İstanbul-Ayvalık yolunda çekildi…

FİLMDEKİ OYUNCULAR KİMLER?

Bedran Güzel’in yönettiği Yol Arkadaş 2 filminin yapımcılığını Necati Akpınar üstlendi. İbrahim Büyükak’ın yazdığı Yol Arkadaş 2 filminde, Oğuzhan Koç (Onur), İbrahim Büyükak (Onur), Ezgi Eyüpoğlu (Çilek), Dilber Ay (Muzaffer Usta), Olgun Toker (Selim), Kadir Polatçcan (Nevzat), Koptur (Ayşen), Kıvanç Baran Arslan (Veli), Tamer Levent (Şükran), Ülkü Duru (Smiler) ve Bahar Şahin (Cemre).

SİPARİŞİMİN KONUSU FİLM 2

Bir internet otostop uygulamasıyla karşılaşan ve yol arkadaşı olan Şeref ve Onur, son bir yıldır daha da yakın arkadaşlar olarak aynı evde yaşamaya başlarlar. Tamamen zıt karakterlere sahip ikiliyi aksilikler ve sıkıntılar takip eder.

Şeref, müzikle uğraşan Onur’un menajeridir. Ancak Şeref bunu bir türlü beceremiyor. Artık sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği ilaç satış temsilcisi olarak eski işine dönmeye karar verince, Şeref aceleyle sürprizlerle dolu bir tur düzenler.

İkilinin bu turu da macera, aşk ve aksiliklerle dolu…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu